תחזית אסטרולוגית אישית למזל

תחזית יומית למזל עקרב

dynamic image: 
תוכן תחזית יומית: 

ראשון 22.4

הירח נע כעת בסרטן ולכן מאפשר הגברה של ביטחון עצמי תנועה מידע ותקשורת ובעיקר ראייה רחבה יותר של הדברים . תתכן בצורה כל שהי שניות מסויימת כעת וצורך להראות גמישות ותמרון סביב המתרחש והסובבים .

שני 23.4

הירח באריה מגביר כעת עומס ולחץ זמנים מקצועי ויתכנו עיכוב או אילוץ סביב משהו או מישהו מסוימים . מכיוון אחר תתכן חזרה של נושא או אדם מן העבר להווה כעת בצורה כלשהי .

שלישי 24.4

הירח ממשיך באריה ולכן מורגשות מטלות משימות והתחיבויות ותתכן עדיין אפשרות של עיכוב או דחיה סביב משהו או מישהו מסוימים . מכיוון אחר עדיין אפשרית חזרה של נושא כלשהו מן העבר להווה . באם מישהו שיפוטי כלפיכם התעלמו .

ניתן לתאם עימי פגישה לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית . קיימת כמו כן אפשרות של שיחת טלפון במימד האישי . לתאום-098948473

ביום רביעי הקרוב ה-25.4 בשעה 20:30 אתן את המופע שלי -לגעת בכוכבים בבית לברון באשדוד . זהו מופע אסטרולוגי הכולל מסע כוכבי מרתק וצבעוני בגלגל המזלות, תחזיות לשנה הקרובה ויחסים וזוגיות במבט כוכבי כמו גם עוד הרבה מטעמים לא שגרתיים במימד מימה שאני מכנה בוסתן הפירות הכוכבי . שווה לבוא .

ברביעי הקרוב בשעה 20:30 ה25.4 אתם בבית לברון באשדוד את המופע האסטרולוגי -נומרלוגי שלי לגעת בכוכבים . זהו מסע צבעוני הומוריסטי מרתק בגלגל המזלות, תחזיות לשנה הקרובה , יחסים וזוגיות במבט כוכבי ועוד מטעמים מבוסתן הפירות הכוכבי. שווה לבוא .